Кариери

Ако общуването с хора Ви зарежда с енергия,
Ако смятате, че имате талант да продавате,
Ако търсите кариерно развитие,
Стартирайте своята кариера в REBUS REAL ESTATE сега!

Имате желание да развивате себе се и търсите компанията, която да Ви предложи успешно кариерно бъдеще ? Време е да поговорим за възможностите, които предлагаме ние от REBUS REAL ESTATE – утвърдена компания на българския пазар с 22-годишна история.

Във връзка с разширяване на дейността ни, предлагаме възможност на добри професионалисти в бранша или амбициозни кандидати да станат част от екипът ни.
Позицията е КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ в отдел ПРОДАЖБИ.

ИЗИСКВАНИЯ:

– Комуникативност, лоялност, умения за организационна дейност, отговорност, динамичност и предприемчивост
– Способност за работа с клиенти
– Компютърна грамотност
– Опит в областта на недвижимата собственост е предимство

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

– Професионално представяне офертите на компанията
– Осъществяване на огледи, търговски оценки и инвестиционни прогнози
– Поддържане на топъл контак с клиентите
– Познаване и анализиране пазара на недвижими имоти
– Умение за работа в екип
– Подготовка всички технологични етапи по сключване на сделка
– Поддържане отношения с клиенти и привличане на нови
– Проучване и анализ тенденциите на пазара

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
– Лесно достъпен офис в центъра на София
– Възможности за доходи без ограничения
– Целогодишна заетост и дългосрочен ангажимент
– Бонуси обвързани с постигнати резултати
– Отлични условия за работа и възможности за кариерно развитие

Желаещите да кандидатстват е необходимо да изпратят АВТОБИОГРАФИЯ и МОТИВАЦИОННО ПИСМО.

След предварителен подбор на документи одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

При интерес, моля да изпратите своите документи на посочения имейл адрес.
E-mail: office@rebus.bg